Україна, Київ, вул. Приколійна 21
ПН-ПТ: 9.00 - 19:00, СБ-НД: Вихідний
Залишіть
заявку
і отримайте наш оновлений прайс-лист зі зниженими цінами на всі послуги
Комплексне
відновлення
системи безпеки
Величезний
асортимент
матеріалів
Тільки
оригінальні
піропатрони
100%
Гарантія
якості
Реставрація безпеки авто
Реставрація безпеки авто
Пунктуальність
Пунктуальність
Робимо ремонт
швидко та вчасно
Технологія
Технологія
Заводська технологія
відновлення
Оригінали
Оригінали
Тільки оригінальні
піропатрони
Гарантія
Гарантія
Гарантія
виконаних робіт
Під ключ
Під ключ
Ремонт подушок
з безпеки "під ключ"
Перетяжка деталей салону
Хто мы?

Airbag Service — сучасний сервісний центр спеціалізується на професійному ремонті подушок безпеки в Україні. Вже не один рік ми займаємося наданням послуг із відновлення системи безпеки авто (SRS).

Ремонт подушок безпеки автомобіля здійснюється виключно "під ключ".

Власноруч ми прошиваємо блок srs і лагодимо ремені безпеки, розбираємо та відновлюємо деталі, заряджаємо подушки безпеки новими піропатронами, ремонтуємо торпедо.

Тривалість нашої роботи від 1 години до тижня, в залежності від складності поставленого завдання.

Ми дотримуємося заводських технологічних рекомендацій і застосовуємо при цьому тільки оригінальні матеріали, тому після лагодження торпедо виглядає аналогічно заводському стану.

Офіційна гарантія надається на всі виконані роботи.

Залишіть заявку
і отримайте наш оновлений прайс-лист зі зниженими цінами на всі послуги
Не надаємо інформацію стороннім особам, не спамимо. Дані використовуються лише для зв'язку.
Відгуки про нас
MAZDA CX-5 2016
MAZDA CX-5 2016 MAZDA CX-5 2016
Список робіт
Ремонт подушки безпеки водія, пасажира / Ремонт ременів безпеки / Прошивка блоку SRS
Відновлював безпеку для двох автомобілів і спілкувався з кількома компаніями. У airbag service сподобалося все. Майстри у цієї компанії з рівними руками і мабуть з дуже великим досвідом. Починаючи від консультації, підбору матеріалу до фінального результату. Дуже рекомендую. Діти дорожать клієнтами.
Toyota Rav4 2019
Toyota Rav4 2019 Toyota Rav4 2019
Список робіт
Ремонт подушки безпеки водія, колін, даху (шторки) / Ремонт ременів безпеки / Прошивка блоку SRS
Дякуємо величезним хлопцям за ремонт подушок безпеки на моїй машині.
Можу рекомендувати хлопців як відмінний сервіс у цих питаннях. Терміни мінімальні. Хороший підхід до клієнта
Audi A4 2015
Audi A4 2015 Audi A4 2015
Список робіт
Ремонт подушки безпеки водія/пасажира
Пригнав собі машину Audi A4 і зіткнувся з проблемою відновлення подушок безпеки. Шукав довго, вибір припав на хлопців із Airbag service. Сказати що я був здивований це нічого сказати!!! Однією рукою гладжу новою торпедою другою витираю сльози щастя?!! Відмінності з новою торпедою не виявлено! Майстри своєї справи? РЕКОМЕНДУЮ!
Instagram
Чапи
часто задавані питання
Чи потрібно після ДТП прошивати блок SRS?

Блок управління Airbag – центральний вузол усієї системи безпеки SRS. Його завдання - прийняти сигнали від датчиків удару, миттєво визначити його напрямок та інтенсивність, і за часи секунди дати команду для спрацювання подушок безпеки.

Навіть якщо при ДТП включається лише одна подушка Airbag, на блоці залишається запис crash-data (аварійні дані), і до її видалення вся система безпеки стає не робочою. Після заміни або відновлення всіх Airbag, що спрацювали, SRS все одно не включиться - для того, щоб вона надалі могла нормально функціонувати і забезпечувати вашу безпеку, потрібна повна заміна або прошивка блоку.

За допомогою спеціального обладнання ми видалимо дані про аварію, і знову пройдемо блок, очистивши його пам'ять від запису crash-data. Після цього блок SRS знову буде готовий до роботи.

Як відбувається ремонт та перетяжка торпедо?

Подушка безпеки Airbag, розташована у торпедо, при ДТП захищає життя та здоров'я переднього пасажира, але при спрацьовуванні ушкоджує саму панель. У нашому автосервісі можливе повне відновлення торпедо до початкового стану.

При ремонті ми використовуємо лише оригінальні матеріали:

 • Різні види спеціальної шпаклівки - ідентичну заводському поролону, якщо торпедо було виконано на його основі, або імітує пластик під панелі із пластику. Ці матеріали абсолютно безпечні для здоров'я, і ​​у разі спрацювання подушки безпеки Airbag легко розірвуться та пропустять її назовні.
 • Термоактивний клей, що має високу міцність і не виділяє шкідливих випарів.
 • Пластифіковану шкіру або будь-який інший матеріал для перетяжки торпедо, що на всі 100% збігається за кольором та текстурою з оригіналом.

Після ремонту та перетяжки торпедо в нашому автосалоні панель виглядатиме настільки натурально, що навіть фахівці нізащо не здогадаються, що вона піддавалася реставрації.

Як відбувається ремонт ременів безпеки?

При загрозливому здоров'ю людей, що знаходяться в авто людей, зіткненні, блок управління SRS активізує не тільки подушки Airbag, але і ремені безпеки. Спрацьовують піропатрони в переднатягувачах, вбудованих у замок або котушку ременя, натягують його та надійно фіксують водія та пасажирів, притискаючи до спинки крісла.

Замок або котушка після спрацювання піропатрона потребують ремонту або заміни, а сама стрічка ременя безпеки може розтягнутися або навіть перетертися в місцях контакту з натягувачами. Також у багатьох моделях автомобілів під час ДТП ремені безпеки блокуються.

Повна заміна, що включає покупку нових ременів безпеки, коштуватиме досить дорого, тому найкращий вихід – звернутися до нашого автосервісу. Ми зробимо ремонт ременя безпеки таким чином:

 • Відновимо замки та котушки
 • Поставимо нові піропатрони
 • Змінимо стрічку, якщо вона зазнала пошкоджень
 • Перевіримо та зміцнимо тримачі ременя безпеки.

Після ремонту, для якого використовуються лише оригінальні деталі та матеріали, ремені безпеки вашого авто будуть знову готові витримати будь-яке навантаження.

Як відбувається відновлення бічної подушки Airbag (шторки)?

Бічна подушка безпеки, або шторка, закриває вас під час ДТП від ударів головою об дах та вікна, та від гострих осколків скла. Шторка кріпиться на даху автомобіля, поруч із вікном, і при її спрацьовуванні порушується цілісність покриття стелі, та й сама подушка безпеки Airbag потребує ремонту.

Відновлення бокової подушки відбувається в кілька етапів:

 • Зміцнюється та армується місце розриву на стелі.
 • Замінюється піропатрон, що спрацював, в Airbag.
 • Оболонка шторки укладається у гніздо особливим способом, що гарантує її безперешкодне розкриття.
 • Перетягується повністю обшивка стелі матеріалами, ідентичними до вихідного.

Після нашого ремонту стеля вашого авто буде виглядати так само, як і до ДТП, а бічна подушка Airbag, або шторка, буде повністю готова до роботи.

Як відбувається відновлення подушки безпеки колін?

У деяких моделях автомобілів передбачені knee Airbag - колінні подушки безпеки. Вони знаходяться в передній частині авто, під кермом і бардачком, і у разі лобового удару захищають колінні філіжанки та гомілки від різкого зіткнення з твердою поверхнею.

Після спрацювання knee Airbag, як і всі інші подушки безпеки, потребують ремонту. Як відбувається їх відновлення:

 • Змінюється піропатрон.
 • Складається за принципом парашута і укладається на місце оболонка Airbag.
 • Встановлюються нові кришки, що прикривають подушки безпеки колін. Якщо для цієї марки не випускаються запасні кришки, ми повністю відновлюємо пошкоджені. Для ремонту застосовується пластифікована шкіра високої якості та спеціалізована шпаклівка.
 • На поверхні відновленої кришки робиться тиснення «Airbag» або «SRS», що повторює логотип оригіналу.

Після ремонту подушки безпеки колін у нашому автосалоні Airbag відновлюється до стану заводського складання, і має повну працездатність.

Як відбувається заміна піропатрону в Airbag?

Піропатрон, або газогенератор – невід'ємна частина подушок безпеки Airbag. Коли він «вистрілює», відбувається хімічна реакція, і утворюється газ, який за лічені частки секунди наповнює оболонку.

Після спрацювання від піропатрона від нього, як від звичайного патрона, залишається порожня гільза, і для подальшої експлуатації подушок безпеки його необхідно замінити.

У нашому автосалоні проводиться заміна піропатронів усіх видів Airbag:

 • Водійського
 • Пасажирського
 • Бічної шторки
 • Сидіння,

А також ременів безпеки.

Відпрацьований піропатрон замінюється абсолютно новим, оригінальним пристроєм, ідентичним заводському за всіма параметрами.

Якщо при спрацюванні Airbag відбулося оплавлення контактів, ми підберемо та замінимо всю контактну групу, щоб SRS могла працювати чітко та вчасно забезпечувати вашу безпеку.

Як відбувається відновлення сидіння після спрацювання Airbag?

Подушка безпеки сидінь, яка спрацьовує при бічних ударах, ушкоджує обшивку сидіння. Його відновлення, залежно від масштабу пошкоджень, відбувається таким чином:

 • Якщо обшивка розійшлася тільки по швах, ми пройдемо матеріал заново, продублювавши заводські шви ідентичним рядком.
 • Якщо пошкодження більш серйозні, і розірваний матеріал обшивки, ми підберемо такий самий, і зробимо перетяжку сидіння.

Після цього відбувається заміна піропатрона, що відпрацював своє, і укладання оболонки подушки безпеки сидіння в початковий стан строго за технологією її складання.

Як відбувається заміна кришки керма?

Після того, як подушка безпеки водія виконала своє призначення, і при фронтальному зіткненні захистила його від удару об кермо, сама Airbag потребує ремонту, а кришка керма – заміни.

У цьому випадку ремонт здійснюється за таким алгоритмом:

 • Видаляється відпрацьований піропатрон і замінюється на новий.
 • За технологією, подібною до принципу укладання парашута, на місце оселяється оболонка подушки безпеки.
 • Зверху встановлюється нова кришка керма.

Кришки керма, або, як їх називають інакше - заглушки, або накладки, відрізняються в різних марках авто. У нашому автосалоні є заводські кришки керма для більшості моделей автомобілів. У випадках, якщо потрібних накладок не існує в окремому виконанні у виробництві або їх неможливо дістати у продажу через рідкість моделі, ми зробимо реставрацію – відремонтуємо і перетягнемо кришку керма за заводськими стандартами оригінальними якісними матеріалами.

Залишіть
заявку
і отримайте наш оновлений прайс-лист зі зниженими цінами на всі послуги
Корисні статті
Перетяжка салону автомобіля своїми руками: за і проти
Перетяжка салону автомобіля своїми руками: за і проти

Чи можна перетягнути деталі салону автомобіля власноруч? Розповідаємо у статті всі плюси та мінуси самостійної перетяжки.

Чи можна відновити подушки безпеки в авто?
Чи можна відновити подушки безпеки в авто?

Чи можна повторно використати подушки безпеки, які спрацювали? Відповідаємо на це запитання у статті.

Як оновити салон автомобіля
Як оновити салон автомобіля

Бажаєте оновити шкіряний салон свого автомобіля? У цій статті ви дізнаєтеся про найкращі способи, як це можна зробити.

Ремонт Airbag у Києві в Airbag Service

Щоб забезпечити захист водія та пасажирів при зіткненнях, виробниками автомобілів була винайдена система SRS, що включає ремені безпеки та повітряні подушки Airbag. Поєднання цих засобів ефективно допомагає уникнути серйозних травм і навіть летального результату при аваріях.

Пам'ятайте, що найменша несправність ременя безпеки або повітряних подушок може коштувати вам життя, і тому довіряйте їх ремонт лише висококваліфікованим фахівцям. Таких спеціалістів ви знайдете в автосервісі Airbag Service із м. Київ. Швидкий та якісний ремонт подушок безпеки, перепрошивка srs airbag, заміна піропатронів та реставрація пошкоджених елементів салону у нашому автосервісі доступні мешканцям не лише Києва, а й усіх інших міст України.

Принцип роботи, пристрій та види Airbag

«Airbag» з англійської перекладається як «повітряна подушка». Поряд із ременями безпеки, вона є найважливішим елементом Додаткової утримуючої системи (SRS).

Повітряна подушка, або Airbag, складається з таких елементів:

 • Датчики зіткнення;
 • Блок управління;
 • Багатошарова високоміцна оболонка з найтоншого нейлону;
 • Піропатрони для генерування газу.
 

При зіткненні датчики фіксують силу удару, передають дані в блок управління, і протягом секунди спрацьовує піропатрон, наповнюючи заправлену оболонку газом. Таким чином, водій та пасажири вдаряться не про тверді поверхні, а про подушку безпеки Airbag, яка погасить силу удару.

В автомобілях різних класів та марок може бути передбачена різна кількість повітряних подушок безпеки, що оберігають водія та пасажирів, що знаходяться в таких місцях автомобіля:

 • Вбудовані в кермо;
 • На панелі приладів;
 • У сидіннях авто;
 • Під кермом та торпедо для захисту колін;
 • На даху, що страхує від ударів головою.
 

Для того, щоб система Airbag дійсно захистила вас у небезпечній ситуації, всі її елементи повинні знаходитися у справному стані. Тому при будь-яких неполадках одразу звертайтеся до фахівців для проведення термінового ремонту або повної заміни.

Якісний та швидкий ремонт Airbag в Україні

Автосервіс Airbag Service здійснює відновлення всіх видів повітряних подушок, реставрацію ременів безпеки, а також прошивку блоків управління Airbag. Ремонт підрульового шлейфу ми не робимо.

Наші послуги з ремонту подушок безпеки доступні не лише мешканцям Києва - нам абсолютно не важливо, де ви знаходитесь, і ми завжди готові прийти на допомогу мешканцям будь-якого міста України:

 • Одеса;
 • Львів;
 • Харків;
 • Вінниця;
 • Дніпро;
 • Запоріжжя;
 • Херсон.
 

Це далеко не повний перелік міст України, з яких ви можете звернутися до нас для ремонту подушок та ременів безпеки. Але якщо мешканцям Києва досить просто під'їхати до автосервісу, то для іногородніх замовників процес буде більш тривалим:

 • Ви робите фотографії пошкоджень Airbag і надсилаєте їх нам;
 • Ми оцінюємо їхню серйозність, називаємо ціну та терміни ремонту;
 • Якщо вони вас влаштовують, ви надсилаєте нам деталь, для якої потрібна відновлення або повна заміна, Новою поштою;
 • Після ремонту та перепакування ми відправляємо її назад цією ж поштовою службою.
 

Завдяки багаторічному досвіду та високій кваліфікації наших майстрів, будь-який ремонт та упаковка подушок безпеки, прошивка блоку управління, заміна піропатронів та реставрація деталей салону виконуються дуже якісно та в строк. І сам ремонт і зворотна доставка в будь-яке місто України займуть мінімум часу, а надійність Airbag після ремонту дасть вам повну впевненість у своїй безпеці.