Україна, Київ, вул. Приколійна 21
ПН-ПТ: 9.00 - 19:00, СБ-НД: Вихідний

Ремонт подушки безпеки колін

від 60 $
Залишіть
заявку
і отримайте наш оновлений прайс-лист зі зниженими цінами на всі послуги
Пунктуальність
Пунктуальність
Робимо ремонт
швидко та вчасно
Технологія
Технологія
Заводська технологія
відновлення
Оригінали
Оригінали
Тільки оригінальні
піропатрони
Гарантія
Гарантія
Гарантія
виконаних робіт
Під ключ
Під ключ
Ремонт подушок
з безпеки "під ключ"

Ремонт подушки безпеки колін в Києві

Подушки безпеки встановлені по салону автомобіля таким чином, щоб в разі зіткнення захистити від удару найбільш вразливі частини тіла. Для того щоб водій і пасажир переднього сидіння могли уникнути ударів і переломів ніг, теж передбачені спеціальні подушки безпеки колін. 

Щоб отримати якісний захист, необхідно стежити за їх станом, і своєчасно робити ремонт або повну заміну. Компанія Airbag Service має в своєму розпорядженні всі необхідні матеріали і пристосування, а також досвідчених майстрів для швидкого і якісного відновлення і перепакування подушок безпеки колін, і приймає замовлення від жителів Києва і всіх інших міст України.

Функції та причини для ремонту подушок безпеки колін

Подушки безпеки колін відносяться до фронтальних, вони розташовуються прямо перед водієм, під рульовим колесом, і навпроти пасажира переднього сидіння, під бардачком, і спрацьовують в разі лобового удару при зіткненні. 

Колінні чашечки дуже вразливі, удар може їх сильно пошкодити, а переломи і розриви зв'язок можуть надовго вивести вас з ладу і вам тривалий час доведеться лікувати наслідки удару. А якщо водій і передній пасажир вдаряються гомілками і колінами нема про жорстку поверхню, а про пружну подушку, миттєво наповнився газом, ризик отримання травми зводиться до мінімуму.

Але забезпечити своєчасну і ефективний захист можуть тільки справні подушки безпеки колін, і тому, як тільки датчик просигналізує вам про їх несправності, негайно звертайтеся в автосервіс Airbag Service в м. Київ для ремонту. Ми виконаємо перепрошивку airbag, замінимо піропатрони, реставруємо пошкоджені елементи салону і встановимо їх на місце. 

ремонт та заміна airbag колін картинка

Основні причини їх виходу з ладу:

  • Попадання вологи;
  • Пошкодження при ремонті прилеглих вузлів автомобіля;
  • Закінчення строку придатності піропатронів.

Але приводом звернутися до нас може служити не тільки несправність подушок безпеки колін, що вимагає термінового ремонту. такі пристрої розраховані на одну сработку, І після того, як піропатрони виконали свою задачу, потрібно їх заміна. 

Автосервіс Airbag Service в Києві виробляє не тільки ремонт, але і якісне відновлення подушок безпеки колін. Вам не потрібно буде витрачатися на нові пристрої, відновлення обійдеться вам набагато дешевше, а подушка безпеки колін після ремонту буде абсолютно як нова. 

Відновлення подушок безпеки колін в автосервісі Airbag Service

Жителі Києва можуть під'їхати в наш автосервіс щодня, крім суботи і неділі, з 9.00 до 19.00. Ми на місці оцінимо пошкодження, і зробимо відновлення і подальшу установку подушок безпеки колін швидко, з дотриманням всіх заводських технологій і наданням гарантії якості.

жителі інших міст України можуть в будь-який час надіслати на наш сайт фото вимагає ремонту або реставрації пристрою. У найкоротший термін ви отримаєте прайс з розцінками, і після цього зможете вислати нам подушку безпеки колін Нової поштою. Після ремонту ми відправимо її вам з Києва тим же перевізником, і вам залишиться тільки встановити її на місце за допомогою майстрів автосервісу вашого міста.

Чапи
часто задавані питання
✅Чи даєте ви гарантію на відновлення airbag колін?
Так, ми даємо офіційну гарантію на всі види виконаних робіт
💰Скільки коштує реставрація подушок безпеки колін?
Вартість ремонту - від 60 $
❓Як відбувається відновлення подушки колін?
Ми змінюємо кришку або відновлюємо її за допомогою гумової шпаклівки та пластифікованої шкіри. Робимо тиснення логотипу та заміну піропатронів.
⚙️Чи робите ви заміну піропатронів подушок безпеки колін?
Так, ми замінюємо їх на нові ідентичні заводським
🚙Ви працюєте зі всіма марками автомобілів?
Так, ми відновлюємо безпеку для всіх марок та моделей авто.
🌍Чи можна скористатися вашими послугами, якщо я не в Києві?
Так, ми приймаємо замовлення з усієї України. Надішліть пошкоджені деталі airbag до нас на ремонт компанією «Нова пошта». Після їх відновлення ми відправляємо деталі назад післяплатою у ваше місто.
Залишіть
заявку
і отримайте наш оновлений прайс-лист зі зниженими цінами на всі послуги
Instagram