Україна, Київ, вул. Приколійна 21
ПН-ПТ: 9.00 - 19:00, СБ-НД: Вихідний

Ремонт ременів безпеки

від 15 $
Залишіть
заявку
і отримайте наш оновлений прайс-лист зі зниженими цінами на всі послуги
Пунктуальність
Пунктуальність
Робимо ремонт
швидко та вчасно
Технологія
Технологія
Заводська технологія
відновлення
Оригінали
Оригінали
Тільки оригінальні
піропатрони
Гарантія
Гарантія
Гарантія
виконаних робіт
Під ключ
Під ключ
Ремонт подушок
з безпеки "під ключ"

Ремонт ременів безпеки в Києві автосервісі Airbag Service

Перші ремені безпеки з'явилися майже одночасно з першими автомобілями. Але вони до сих пір актуальні, і вважаються кращим засобом для збереження життя і здоров'я водіїв і пасажирів авто при ДТП. Як стверджує статистика, майже 75% людей вижили в серйозних аваріях саме завдяки цьому пристрою. 

Забезпечити вам якісний захист можуть тільки повністю справні ремені безпеки. Тому по закінченню терміну служби, при поломці будь-якої деталі, а особливо після аварії, їм обов'язково потрібно ремонт і розблокування, А в деяких випадках навіть повна заміна. Автосервіс Airbag Service з м. Київ зробить швидке і якісне відновлення ременів безпеки будь-якої конструкції, Для автомобілів самих поширених марок. Наші послуги поширюються не тільки на Київ, але і на всі міста України.

Види ремонту ременів безпеки в Airbag Service 

У момент зіткнення автомобіль дуже різко зупиняється, а тіла водія і пасажирів за інерцією продовжують рухатися вперед. Якщо при цьому вас не фіксує стрічка ременя безпеки, то сумних наслідків аварії уникнути абсолютно неможливо. Ремінь безпеки під час ДТП – це ваш страхувальний пояс, він надійно утримає вас в кріслі, забезпечивши оптимальне натяг, і не дасть загинути від удару.

Конструкція ременів безпеки постійно вдосконалюється, і з'являються нові, більш ефективні моделі. На сьогоднішній день найнадійніший пристрій забезпечено піропатронами, і в поєднанні з повітряними подушками воно вже врятувало чимало життів. Піропатрони в преднатяжітеле і повітряної подушці спрацьовують одночасно, стрічка натягується, і це значно знижує ризик заробити значні пошкодження при ДТП. 

ремонт та заміна ременів безпеки картинка

Але після аварії ремінь безпеки обов'язково потребує такого ремонту:

  • Одноразовий піропатрон, який виконав своє призначення, вимагає заміни.
  • Стрічка при сильному натягу втрачає еластичність, від ривка її волокна деформуються і рвуться, і її треба змінити.
  • Власники теж можуть постраждати при ДТП, і їх необхідно зміцнити і відреставрувати.
  • Якщо визначник з піропатроном вбудований в котушку ременя безпеки, то внаслідок його спрацьовування при аварії котушка пошкоджується і потребує ремонту або заміни.

Не кожен автосервіс Києва і України може провести настільки кропітка і серйозний ремонт, і тому часто ви можете почути, що після аварії ремені безпеки потрібно повністю змінити. Але кваліфікація майстрів в автосервіс Airbag Service з м. Київ і наші технічні можливості дозволяють нам робити якісний ремонт і розблокування ременів безпеки, а також відновлювати їх після будь-яких аварій і ДТП.

Послуги по ремонту та відновленню ременів безпеки в Україні від Airbag Service

Реставрація власників і котушок, а також заміна стрічки і піропатрона, обійдеться вам набагато дешевше, ніж покупка нового ременя безпеки. Airbag Service в Києві допоможе вам заощадити кошти і отримати оновлений ремінь безпеки, ремонт якого ми зробимо за заводськими технологіями і з використанням оригінальних деталей і матеріалів.

До нас можуть звертатися власники самих різних марок автомобілів, наприклад:

Жителям Києва буде зручно під'їхати в наш автосервіс і з Лівого, і з Правого берега. У автосервісі ми демонтуємо ремінь безпеки, а після реставрації і заміни пошкоджених елементів, встановимо на місце.

з Харкова, Дніпра, Полтави і інших міст України можна вислати нам ремінь безпеки для відновлення його функцій Новою поштою, і таким же чином отримати його назад. Попередньо заповнивши просту форму на нашому сайті, і виславши нам фото пошкоджень, ви заздалегідь дізнаєтеся терміни, в які ми зможемо зробити ремонт і розблокування, а також ціну за роботу.

Чапи
часто задавані питання
✅Чи даєте ви гарантію на ремонт ременів безпеки?
Так, ми даємо офіційну гарантію на всі види виконаних робіт
💰Скільки коштує реставрація ременів безпеки?
Вартість ремонту - від 20 $
❓Як відбувається ремонт ременів безпеки?
Ми відновлюємо всі ремені безпеки, щоб вони блокувалися при різкому гальмуванні.
⚙️Чи робите ви заміну піропатронів ременів безпеки?
Так, ми замінюємо їх на нові ідентичні заводським
🚙Ви працюєте зі всіма марками автомобілів?
Так, ми відновлюємо безпеку для всіх марок та моделей авто.
🌍Чи можна скористатися вашими послугами, якщо я не в Києві?
Так, ми приймаємо замовлення з усієї України. Надішліть пошкоджені деталі airbag до нас на ремонт компанією «Нова пошта». Після їх відновлення ми відправляємо деталі назад післяплатою у ваше місто.
Залишіть
заявку
і отримайте наш оновлений прайс-лист зі зниженими цінами на всі послуги
Instagram