Україна, Київ, вул. Приколійна 21
ПН-ПТ: 9.00 - 19:00, СБ-НД: Вихідний

Прошивка блоку управління AIR BAG (SRS)

від 80 $
Залишіть
заявку
і отримайте наш оновлений прайс-лист зі зниженими цінами на всі послуги
Пунктуальність
Пунктуальність
Робимо ремонт
швидко та вчасно
Технологія
Технологія
Заводська технологія
відновлення
Оригінали
Оригінали
Тільки оригінальні
піропатрони
Гарантія
Гарантія
Гарантія
виконаних робіт
Під ключ
Під ключ
Ремонт подушок
з безпеки "під ключ"

Якісна прошивка блоку управління Airbag (SRS) в Києві

SRS ( додаткова утримує система ) призначена для захисту самого водія і знаходяться в автомобілі під час аварії пасажирів. SRS складається з чутливих датчиків удару і повітряних подушок безпеки Airbag, а самий центр цієї системи, що відповідає за своєчасність її спрацьовування – блок управління.

Якщо блок управління SRS виходить з ладу, то вся система стає абсолютно марною, повітряні подушки не зможуть спрацювати вчасно і вберегти вас від травмування. Тому необхідна обов'язкова діагностика блоку управління Airbag, і в разі його несправності – терміновий ремонт в надійному автосервісі. Airbag Service займається ремонтом і прошивкою блоків управління SRS досить тривалий час, щоб встигнути завоювати довіру жителів Києва і інших міст України

прошивка блоку управління srs air bag

Принцип дії блоку управління Airbag (SRS)

Блок управління Airbag відповідає за безперебійне функціонування всієї системи SRS. Залежно від марки автомобіля, він може розташовуватися в будь-якому добре захищеному місці: під панеллю, в центральній консолі, в підлозі, під сидінням або поруч з коробкою передач.

Блок управління виконує такі функції:

  • Прийом від датчиків сигналу про удар;
  • Аналіз його інтенсивності;
  • Приведення в дію при необхідності повітряних подушок;
  • Тестування всієї системи SRS, діагностування будь-яких похибок в її роботі, і своєчасне оповіщення про несправності.

При поломці блоку управління ви не дізнаєтеся про те, Чи готова система безпеки до роботи, або ж вона несправна і потрібен терміновий ремонт. 

Якщо Додаткова утримує система не включиться в потрібний момент, то можете серйозно постраждати і наразити на небезпеку життя своїх пасажирів. Тому обов'язково стежте за станом блоку управління, І здавайте його в ремонт своєчасно.

перепрошивка srs airbag малюнок

Послуги по ремонту блоку управління SRS від досвідчених майстрів Airbag Service

Автосервіс Airbag Service, перебуваючи в Києві, пропонує послуги з прошивці блоків управління Airbag ( SRS ) і відновленню їх функцій всім жителям України. До нас можуть звернутися власники практично всіх марок автомобілів, З будь-якого міста нашої країни.

У Києві ми самі зробимо демонтаж, ремонт і зворотний монтаж. В інших містах України вам доведеться спершу демонтувати пристрій, вислати його нам Новою поштою, а після того, як ми проведемо ремонт або прошивку і надішлемо його назад, встановити його на місце. Це можна зробити в будь-якому автосервісі вашого міста, або, якщо ви володієте достатніми навичками, самостійно.

Ціну реставрації ви можете дізнатися завчасно, виславши нам фото пошкодженого блоку управління Airbag ( SRS ). Ми визначимо масштаби потрібного ремонту, і надішлемо вам прайс з цінами.

Ремонт і перепрошивка виробляються за заводськими стандартами, з використанням тільки оригінальних запчастин, І займає мінімальний час.

На всі види робіт:

  • прошивка блоку управління SRS,
  • заміна піропатронів,
  • реставрація пошкоджених деталей салону,
  • перепакування і подальша установка елементів системи airbag,

автосервісом Airbag Service з м. Київ видається гарантія, що підтверджує якість ремонту, і дає вам впевненість у власній безпеці.

Чапи
часто задавані питання
⚠️У яких випадках необхідно перепрошувати блок керування SRS airbag?
Після спрацювання подушок безпеки або ремонту сусідніх вузлів, а також якщо на панелі приладів горить лампочка airbag або при включенні запалювання вона не загоряється.
💥Чи обов'язково перепрошувати блок керування SRS після ДТП?
Так, після ДТП у блоці управління зберігаються crash дані. Щоб він міг виконувати свої функції і далі, ці дані потрібно видалити.
💰Скільки коштує прошивка блоку SRS Airbag?
Вартість ремонту - від 100 $
🚙Ви працюєте зі всіма марками автомобілів?
Так, ми відновлюємо безпеку для всіх марок та моделей авто.
🌍Чи можна у вас перепрошити SRS airbag, якщо я не в Києві?
Так, ми приймаємо замовлення з усієї України. Надішліть блок управління SRS airbag до нас на ремонт компанією «Нова пошта». Після відновлення ми відправляємо його назад післяплатою у ваше місто.
Залишіть
заявку
і отримайте наш оновлений прайс-лист зі зниженими цінами на всі послуги
Instagram