Україна, Київ, вул. Приколійна 21
ПН-ПТ: 9.00 - 19:00, СБ-НД: Вихідний

Тканина або шкіра: що краще для салону авто

Залишіть
заявку
і отримайте наш оновлений прайс-лист зі зниженими цінами на всі послуги
Александр Никоненко
(08.06.2020)

Задумавши зробити перетяжку салону, багатьом доводиться стикатися з проблемою вибору оптимального матеріалу, який поєднував би в собі практичність і красу, а перебувати в авто завжди було комфортно і затишно. Найпоширеніші і найбільш часто використовувані матеріали для перетяжки салонів – шкіра і тканина.

На даний момент існує безліч матеріалів, призначених безпосередньо для обшивки салону, але в основному власники автомобілів схиляються саме до цих класичних варіантів. Зробити вибір між шкірою і тканиною, і відразу вирішити, що краще, не так - то просто. Тому найкраще ретельно зважити всі «так» і «ні», Щоб згодом не розчаруватися.

шкіряний або тканинний салон зображення

Шкіряний салон проти тканинного – гідності та недоліки матеріалів

Шкіра, як і всі натуральні матеріали, що використовуються в дизайні, завжди асоціюється з розкішшю. І шкіряний салон, без сумніву, виглядає дуже гідно і дорого, і, в порівнянні з тканинним, додає зовнішнього лиску авто. 

Але, тим не менш, текстиль теж не втрачає актуальності вже багато років. А недавно такі знамениті автоконцерни, як Jaguar, Bentley і Tesla Motors стали випускати нові моделі авто з тканинним салоном, відмовившись від використання звичної шкіри. 

Тому не все так однозначно, єдиного рішення, Що краще, а що гірше, для всіх існувати не може. Тим більше що сучасна текстильна промисловість випускає тканини для обшивки салонів авто, що володіють масою достоїнств, які, хоч і не можуть посперечатися з шкірою за одними параметрами, але можуть вигравати за іншими.

Давайте спробуємо неупереджено оцінити переваги і недоліки шкіри і тканини, щоб вам легше було визначитися, що буде краще саме для вас.

  • Зовнішній вигляд. Шкіра виглядає благородно і багато, але зате за допомогою текстилю салон авто можна зробити набагато більш затишним. І можливостей проявити свою фантазію в другому випадку більше – тканини мають більший колірний діапазон, ніж автомобільна шкіра.
     
  • Комфорт. Перфорована шкіра, створена для обшивки сидінь, дає можливість тілу дихати. Але тканина все - таки пропускає повітря краще, що більш комфортно в спеку, особливо якщо в авто немає кондиціонера. Шкіра сильніше реагує на температуру повітря, взимку вона може значно охолоджуватися, а влітку нагріватися. Тканина краще тримає температуру, і не вимагає додаткового підігріву або охолодження в будь-яку погоду. Зате, якщо в відчинені дверцята або вікно на сидінні, обшитий шкірою, потрапить дощ або сніг, ви можете просто стерти його ганчірочкою, і волога не вбереться всередину. А тканина в такому випадку швидко намокне, і вам доведеться сидіти на вологій поверхні.
     
  • Догляд. Шкіра не так легко брудниться, як тканина, але вимагає ретельного підбору миючих засобів або професійної хімчистки. Щоб уникнути процесу старіння і уповільнити знос, шкіряний салон необхідно періодично обробляти спеціальними пом'якшуючими засобами. На тканину простіше посадити пляму, і, крім забруднень, вона має неприємне властивість вбирати і зберігати сторонні запахи. Але зате вона набагато краще піддається очищенню, всі плями і запахи можна видалити за допомогою самої звичайної побутової хімії для текстилю, і після обробки тканину виглядає, як нова.
     
  • Ціна. Вартість самої автомобільної шкіри + перетяжка значно перевищують ціну такої ж процедури із застосуванням тканини. Але шкіряний салон служить довше і рідше потребує заміни, так що він встигає виправдати витрачену суму. Але якщо вам до душі зміни, то краще вибрати тканину – за цей час і приблизно за ту ж ціну, тільки розбиту на частини, ви встигнете змінити обшивку салону авто кілька разів, покращуючи дизайн і підлаштовуючи його під себе.

Матеріалів, що складаються з одних достоїнств, не існує. Тому, вибираючи, тканина або шкіра буде краще для вашого авто, враховуйте всі їх основні характеристики. А ще дивіться, щоб матеріал вам подобався, викликав приємні асоціації, і ви б відчували себе в салоні після перетяжки затишно і комфортабельно.

який салон краще у догляді шкіра або тканина картинка

Instagram
@airbag__service