Україна, Київ, вул. Приколійна 21
ПН-ПТ: 9.00 - 19:00, СБ-НД: Вихідний

Що робити, коли заклинило ремінь безпеки

Залишіть
заявку
і отримайте наш оновлений прайс-лист зі зниженими цінами на всі послуги
Александр Никоненко
(10.07.2024)

Ремені є частиною системи безпеки автомобіля. Їх розробили ще в першій половині дев'ятнадцятого століття і спочатку використовували в комерційній і військовій авіації. Пізніше було запатентовано ремінь і для інших транспортних засобів. І відтоді жоден автомобіль не випускався без цього елемента. Але, як і будь-який механізм, він може вийти з ладу, і його необхідно буде ремонтувати або міняти.

що робити заклинило ремінь безпеки фото

Заклинив ремінь безпеки. Як бути?

Сів у машину, пристебнув ремінь. Ці дії виконуються на рівні рефлексів, особливо не замислюючись. Про необхідність і важливість бути пристебнутим знає кожен водій. І не тільки тому, що це загрожує штрафом. 

Ремені експлуатується досить активно, особливо водійський, і тому вони схильні до зносу. Цей аксесуар теж має свій термін експлуатації, але дати збій у роботі він може не тільки після закінчення цього часу. 

Неполадки, з якими можна зіткнутися:

  • Ремінь безпеки не витягується.
  • Не втягується назад.
  • Заклинило в тримачі, і він не відмикається.

Причиною може стати звичайний бруд або пил, що потрапили в механізм. Тоді необхідно вирушити на автосервіс, де його розберуть і почистять. Також може бути забруднена сама стрічка. Вона постійно контактує з руками і одягом. Внаслідок цього може засолюватися і стає липкою. Особливо це актуально у любителів перекусити в машині. З цією проблемою легко можна розібратися, витягнувши ремінь на всю довжину і очистивши його за допомогою мийних засобів. 

Але бувають і набагато серйозніші причини. Механізм може заклинити після ДТП. І, звісно, в такому разі ніяким чищенням ситуацію вже не виправити. 

заклинило ремінь безпеки фото

Що робити, якщо після аварії заклинили ремені безпеки?

Якщо ремені заклинило після ДТП, будьте готові до того, що, скоріше за все, їх доведеться міняти. Але бувають ситуації, коли систему можна відновити. Щоправда, знайдеться небагато автосервісів, готових взятися за таку кропітку роботу.

Що можна зробити:

  • У більшості сучасних автомобілів встановлено піропатрон. Це робиться для того, щоб сам ремінь під час натягу під час аварії не заподіяв шкоди людині. Якщо інша система зберегла цілісність, можна просто замінити піропатрон. 
  • Стрічка, що втратила еластичність і отримала надриви, теж потребує заміни. 
  • Потрібно зміцнити і відреставрувати тримачі.
  • У разі пошкодження котушки її також необхідно буде замінити. 

заклинило ремінь безпеки що робити фото

Якщо заклинило ремінь безпеки після ДТП, де їх відновити?

Реставрація і ремонт ременів безпеки обійдеться на порядок дешевше, ніж її повна заміна. А зробити це можна в Airbag Service. Ми виконаємо роботу, дотримуючись заводських технологій, після чого ремені будуть справно працювати, продовжуючи виконувати свою функцію. 

Знайти нас можна в Києві за адресою: вул. Приколійна, 21. Тому, якщо заклинило ремені безпеки після аварії, не поспішайте впадати у відчай і розлучатися з кругленькою сумою для їх заміни. Ми допоможемо вам впоратися з цією проблемою.

Instagram
@airbag__service