Україна, Київ, вул. Приколійна 21
ПН-ПТ: 9.00 - 19:00, СБ-НД: Вихідний

Що краще чохли або перетяжка салону

Залишіть
заявку
і отримайте наш оновлений прайс-лист зі зниженими цінами на всі послуги
Александр Никоненко
(08.06.2020)

Згодом на сидіннях автомобіля і кермі з'являються потертості, пропали від сигарет і інші дефекти, які дратують і в цілому псують враження про автомобіль. В цьому випадку, швидше за все постане питання, що краще чохли або перетяжка салону, часткова маскування або кардинальне рішення? Таке ж питання може виникати при покупці, коли не влаштовує дизайн або забарвлення. 

І здавалося б відповідь очевидна, але для кожного він свій. Розберемо більш детально плюси і мінуси обох рішень.

що краще чохли або перетягування салону картинка

Плюси і мінуси перетяжки салону

Переваги:

  • Якщо ваш вибір зупинитися на перетяжки салону, ви гідно зможете визначити асортимент матеріалів, які пропонують автомайстерні. Крім того, завдяки перетяжки салону можна реалізувати будь-які свої задумки і створити унікальний неповторний дизайн. Одним махом облагородити весь салон, а не тільки сидіння як у випадку з чохлами.
  • Часом, трапляється так, що при довгому знаходженні за кермом і інтенсивної експлуатації авто сидіння в деяких місцях продавлюються, спинка вже не так добре підтримується. Перетяжка салону часто допомагає поліпшити ергономіку сидінь, Чого не можна домогтися за рахунок чохлів. 

Недоліки:

  • Єдиним мінусом, який може вплинути на вибір між чохлами і перетяжкою цей час, так як кожна викрійка робиться індивідуально по "мірок автомобіля.

Однак, якщо ви звернетеся до фахівців, які відповідають за якість і терміни виконання, ви точно не пошкодуєте!

Чим відрізняються авточехли від перетяжки салону?

Роблячи свій вибір на користь авточехлов, ви звичайно економите на часу ( це стосується типових, готових рішень, а не на замовлення ). І оновити крісла вийде протягом пари годин. Однак інші частини авто: кермо, важіль перемикання швидкостей і інше, залишиться в колишньому жалюгідному стані, і можливо, буде вибиватися із загального стилю.

Досить вагомою перевагою буде фінансова вигода, однак, це так само відноситься до вже готовим чохлам, благо в автомагазинах їх величезний вибір. Якщо ви вирішите виготовити чохли під замовлення, це буде не менше затратно за часом і на порядок дорожче.

Що для буде кращим: авто чохли або перетяжка, залежить від кожної конкретної ситуації, І звичайно, що вибрати, вирішувати саме Вам!

чохли або перетяжка салону зображення
 

Instagram
@airbag__service