Україна, Київ, вул. Приколійна 21
ПН-ПТ: 9.00 - 19:00, СБ-НД: Вихідний

Що робити після покупки авто з пробігом

Залишіть
заявку
і отримайте наш оновлений прайс-лист зі зниженими цінами на всі послуги
Александр Никоненко
(09.07.2021)

Багато людей зараз вважають за краще шукати авто на вторинному ринку. Вони вдаються до цього в цілях економії, не маючи можливості для покупки нової машини з салону. Або бажаючи для початку знайти варіант дешевше, щоб набратися навичок водіння після автошколи, і після замінити авто б / у новим. Але така угода завжди пов'язана з ризиком. При покупці автомобіля б / у потрібно бути максимально обережним, і заздалегідь знати, що робити після того, як він перейде в ваше володіння.

Транспортний засіб з пробігом, як би ідеально воно не виглядало, неодмінно потребує ретельної перевірки. Володіючи достатніми знаннями, ви можете провести її самостійно, або відігнати авто б / у на діагностику в автосервіс. Але робити це краще ще при покупці, а не після: ви повинні знати, чи відповідає технічний стан заявленому продавцем. також будьте готові до того, що в машині з пробігом обов'язково доведеться що - то поміняти. Якщо не зробити цього вчасно, в подальшому така недбалість може привести до більш складних поломок, що вимагає серйозних вкладень, або навіть загрозливим вашої безпеки. Давайте подивимося, що потрібно робити після покупки авто б / у, щоб убезпечити себе на майбутнє.

що потрібно поміняти в машині після покупки картинка

Що потрібно знати при покупці машини б / у

Якщо тільки ви не купуєте автомобіль з пробігом у своїх знайомих, і не бачили своїми очима, як він експлуатувався, ви не можете точно знати його стан. На запевнення попередніх власників розраховувати на всі 100% не доводиться. Адже в їх інтересах підштовхнути вас до покупки, і при цьому максимально підвищити ціну машини, а не розповісти про її недоліки.

До того ж на вторинному ринку близько 80% авто б / у реалізують перекупники. Вони вміють майстерно скручувати пробіг, і надавати товарний вигляд навіть «убитим» транспортним засобам. Тому при покупці вам потрібно знати такі речі:

 • Якщо у авто з незначним пробігом стерті накладки педалей, диски мають сліди сколів, а кузов - здулася фарби або численних рихтовок, краще утримайтеся від покупки. Вас явно намагаються ввести в оману, і приховують реальний пробіг машини б / у. 
   
 • Не ведіться на занадто низьку вартість – ніхто не стане продавати авто б / у в хорошому стані за безцінь. Розпитайте продавця про причини такої ціни детальніше, або постарайтеся самостійно виявити «підводні камені». Виявивши їх після покупки, вам доведеться вкласти значну суму в ремонт автомобіля б / у.
   
 • Якщо при тестовій поїздці продавець намагається голосніше включити музику, Щоб продемонструвати вам хороший звук стереосистеми, попросіть його цього не робити. Можливо, за музикою він хоче приховати від вас шуми і стуки в зношених вузлах авто б / у.
   
 • Щоб виключити ризик придбання «утопленика», загляньте в місця, які найбільш довго сохнуть: Під килимок в багажнику або за задні сидіння.

Що неодмінно потрібно замінити в авто б / у після покупки

Але, як би ретельно ви не перевіряли автомобіль б / у при покупці, після покупки вам все одно доведеться дещо - що замінити. Передпродажна підготовка в основному включає в себе косметичну сторону, і спрямована на поліпшення зовнішнього вигляду. Тому навряд чи попередній власник авто потурбується поміняти речі, які не перебувають на увазі.
Отже, що в першу чергу робити після покупки авто б / у:

 1. Робочі рідини. У машині б / у обов'язково потрібно поміняти масло, а також гальмівні і охолоджуючі технічні рідини ( антифриз або тосол ). Перш, ніж замінити моторне масло, двигун авто краще промити.

  що змінити після покупки авто картинка
   
 2. Вихідні витрати. Не знаючи, коли попередній власник оновлював в машині витратники, після покупки їх слід замінити новими. Сюди входять:
   
  • акумулятор;
  • Свічки запалювання;
  • Фільтри ( повітряний, салонний, масляний і паливний ).
    
 3. Система безпеки Airbag. Після покупки авто б / у неодмінно перевірте подушки безпеки. Це одноразові пристрої, і після спрацювання їх потрібно замінити. Процедура ця досить дорога, і. готуючи машину до продажу, господарі просто ставлять заглушки. Якщо ви не подбаєте поміняти подушки безпеки в авто б / у після покупки, ви поставите під загрозу своє життя. Робити це потрібно в спеціалізованому автосалоні, що займається відновленням системи Airbag. В Україні таких фахівців не так - то багато. Компанія Airbag Service на високому професійному рівні допоможе вам поміняти спрацювали повітряні подушки і відновити елементи системи SRS з вичерпаним терміном придатності в авто б / у будь-якої марки. 
   
 4. Обшивка салону. Перед продажем салон авто з пробігом намагаються привести в порядок, забезпечивши йому товарний вигляд. Але зазвичай це робиться поверхнево, і перетягуються тільки занадто пошкоджені деталі. Якщо ви хочете переробити авто б / у під себе, обшивку салону після покупки краще замінити повністю. Зробивши його перетяжку в автосервісі Airbag Service, ви зможете поміняти дизайн на свій смак, і будете почувати себе в машині максимально комфортно і затишно.

Це основне, що вам потрібно робити після покупки авто з пробігом. Решта дії будуть залежати від його стану. Ще раз нагадаємо: щоб не звести нанівець економію від придбання автомобіля б / у, вибирайте його дуже ретельно. Пам'ятайте, що витрачений на цей час в подальшому збереже ваші нерви і гроші. І чим більше ви будете знати про авто б / у при покупці, тим вигіднішою вона виявиться.

Instagram
@airbag__service