Україна, Київ, вул. Приколійна 21
ПН-ПТ: 9.00 - 19:00, СБ-НД: Вихідний

Що робити, якщо спрацювала подушка безпеки в автомобілі

Залишіть
заявку
і отримайте наш оновлений прайс-лист зі зниженими цінами на всі послуги
Александр Никоненко
(10.11.2020)

Уже кілька десятиліть жоден автомобіль не сходить з конвеєра без встановлених в ньому подушок безпеки. Їх призначення – вберегти водія і пасажирів від травм під час ДТП. Але, незважаючи на просунутість сучасних систем безпеки, спрацювати подушки можуть тільки один раз. І тоді у автовласників виникає питання – що робити, як повернути працездатність вистрілив захисним пристроям?

Рад з цього приводу в мережі можна знайти безліч. Але, на жаль, не всі вони дійсно корисні. Намагаючись впоратися з проблемою самостійно, або встановлюючи на місце розкрилася подушки безпеки заглушку, ви дуже ризикуєте. Щоб уберегти себе, і всіх, хто буде перебувати поруч з вами в салоні авто при аварії, необхідно забезпечити гарантоване спрацьовування пристрою. Давайте подивимося, що для цього потрібно робити, а чого краще уникати.

вибухнули подушки безпеки що робити фото

Що відбувається, коли вистрілює подушка безпеки

Детально про пристрій і принцип спрацьовування подушок безпеки ви можете прочитати в статті. А зараз ми розглянемо, які пошкодження вона отримує сама і заподіює салону авто, Коли розкривається:

  • Вибухнув піропатрон одноразовий, і відновленню не підлягає.
  • Речовина в газогенератора, що забезпечує наповнення подушки безпеки газом, строго дозовано. Виконало своє призначення спорожніле пристрій необхідно міняти.
  • Оболонка, хоча і має високу міцність, при стрімкому наповненні газом може отримати пошкодження. Але, навіть зберігши свою цілісність, вона вимагає ретельної укладання особливим способом, що забезпечує її безперешкодне розкриття в подальшому.
  • На блоці управління залишається запис про ДТП, і система постійно буде видавати помилку, якщо його не перепрошити або не поміняти на новий.
  • Вистрілюючи на величезній швидкості, що спрацювала подушка безпеки розбиває прикривають її панелі і розриває шви обшивки. Щоб виправити ці пошкодження, потрібно дуже ретельно підбирати відповідний до вихідного матеріал. Інакше «заплати» будуть грубо виділятися, і псувати зовнішній вигляд салону.

У деяких марках автомобілів, щоб запобігти загоряння при ДТП, якщо спрацювали подушки безпеки, автоматично перекривається подача палива. І якщо виробниками не передбачена кнопка розблокування, потрібно проводити додаткові відновлювальні роботи.

Що потрібно і чого не потрібно робити, якщо подушки безпеки спрацювали

Найкраще, що можна зробити після того, як подушки безпеки виконали своє призначення – відігнати машину в хороший автосалон. Але з - за дорожнечу послуг майстерень, деякі автовласники, особливо збираючись продавати машину після ДТП, вважають за краще просто поставити заглушки, замаскувавши місця пошкоджень.

вистрілила подушка безпеки що робити фото

Але робити цього не варто – ціною такої економії може стати чия - то життя. Продаючи автомобіль з заглушками, неодмінно попередьте про це нового власника. А якщо в ролі покупця виступаєте ви, то обов'язково перевірте наявність подушок безпеки.

Другий варіант, часто пропонований в мережах – виконати ремонт своїми руками. Але навіть якщо вам вдасться дістати всі необхідні комплектуючі та обладнання, робити його самостійно не рекомендується. Якщо з - за неточності в інструкції, або від нестачі досвіду, ви зробите що - то неправильно, подушки безпеки не зможуть прийти вам на допомогу, і спрацювати в потрібний момент.

Тому найкраще все - таки звернутися в надійну автомайстерню, В якій є все, що потрібно для якісного ремонту спрацювали подушок безпеки:

  • Досвідчені фахівці, які знають всі тонкощі проведення робіт;
  • Оригінальні піропатрони і оболонки;
  • Сучасне діагностичне та ремонтне обладнання;
  • Великий вибір матеріалів, що дозволяють відновити первісний вигляд салону.

З усього вищесказаного можна зробити єдиний висновок: все, що вам потрібно робити, якщо спрацювали подушки безпеки – знайти гідний довіри автосалон. А все інше фахівці зроблять самі.

Instagram
@airbag__service