Україна, Київ, вул. Приколійна 21
ПН-ПТ: 9.00 - 19:00, СБ-НД: Вихідний

Скільки має бути подушок безпеки в автомобілі

Залишіть
заявку
і отримайте наш оновлений прайс-лист зі зниженими цінами на всі послуги
Александр Никоненко
(12.01.2021)

Роботи щодо вдосконалення системи Airbag ведуться світовими автовиробниками постійно. Причому модернізуються не тільки технічні характеристики подушок безпеки, але змінюється і їх кількість. Адже поряд зі своєчасністю спрацьовування необхідно обчислити оптимальне розташування Airbag, і встановити їх рівно скільки, щоб захистити всіх, хто знаходиться в автомобілі людей.

Думки фахівців з різних автоконцернів про необхідну кількість подушок безпеки розходяться. В одних марках авто їх може бути всього 2, а в інших – більше 10 штук. Як дізнатися кількість встановлених у вашій машині подушок безпеки, і скільки всього їх повинно бути?

Як дізнатися кількість подушок безпеки в авто

Від кількості Airbag безпосередньо залежить безпека водія і пасажирів. Їх розташування в різних місцях салону авто дозволяє гарантовано захистити водія і пасажирів від ударів з будь-якого боку. Тому, купуючи в салоні нову машину, обов'язково уточніть в керівництві по експлуатації, скільки в даній моделі має бути повітряних подушок.

як дізнатися скільки подушок безпеки в машині картинка

Вони розташовуються по всьому внутрішньому простору автомобіля, і по спрямованості дії поділяються на:

  • фронтальні, Призначені для забезпечення безпеки при лобових зіткненнях. У свою чергу діляться на 2 виду – для голови і верхньої частини тулуба, і для ніг ( колінні ).
  • бічні дозволяють захиститися від ударів в борту машини.
  • шторки оберігають від осколків розбитих стекол, і не дають вдаритися об тверді стійки.

На початку епохи впровадження Airbag авто оснащувалися єдиною водійської подушкою безпеки. Максимум до неї додавалася ще одна фронтальна, для пасажира, який сидить на передньому сидінні. В бюджетних моделях автомобілів така кількість ( 2 шт. ), збереглося і на сьогоднішній день.

Але чим вище клас авто і рівень його комфортності, тим більше зростає його комплектація подушками безпеки. У деяких моделях їх максимальна кількість може доходити до 16 - ти

  • До 5 - і для захисту водія. Фронтальна на кермі, колінної під рульовою колонкою, бічна в сидінні, і шторка на даху над водійським місцем. Також додаткова Airbag може бути вбудована в стрічку ременя безпеки.
  • До 4 - х для переднього пасажира. Фронтальні на торпедо: одна на рівні голови, друга - колін, бічна і шторка. 
  • До 6 - і для пасажирів заднього ряду крісел. 2 бічні в обшивці сидінь з боку дверей, 2 шторки над головою, 2 колінних в спинках передніх сидінь.
  • 1 центральна.  Інноваційний вид подушки безпеки, поки що застосовується дуже рідко. Знаходиться в центрі авто, і при ДТП не дає пасажирам «розлітатися» по салону і падати один на одного.

Не завжди повний набір подушок безпеки йде в базовій комплектації моделі. У деяких випадках виробники спочатку встановлюють середню кількість Airbag ( від 2 - х до 7 - і ), але пропонують можливість збільшити його до бажаного за додаткову плату.

подушка безпеки в машині як визначити скільки їх картинка

Але про все це ви можете дізнатися тільки при покупці автомобіля в салоні. Купуючи стару машину, визначити кількість подушок безпеки набагато складніше

Навіть якщо у колишнього господаря збереглися документи, то не завжди «має бути» і «є насправді» збігаються. Знаючи передбачувана кількість і зразкове розташування подушок безпеки, ви можете пошукати їх в салоні машини, яку збираєтеся купити. Але, на жаль, сучасні «умільці» навчилися майстерно приховувати відсутність Airbag, Винаходячи різні заглушки і обманки, які непросто розпізнати при візуальному огляді. 

Щоб не піддавати своє життя небезпеці, і не ризикувати здоров'ям пасажирів, вам потрібно знати не тільки кількість подушок безпеки в автомобілі б / у, але і бути впевненими в їх працездатності. Детально про те, як це зробити, ви можете дізнатися тут.
 

Instagram
@airbag__service