Україна, Київ, вул. Приколійна 21
ПН-ПТ: 9.00 - 19:00, СБ-НД: Вихідний

Чи можна відновити подушки безпеки в авто?

Залишіть
заявку
і отримайте наш оновлений прайс-лист зі зниженими цінами на всі послуги
Александр Никоненко
(14.05.2024)

У сучасному автомобілі airbag є невід'ємною частиною системи безпеки. Вона не раз довела свою ефективність і регулярно рятує життя пасажирів і водіїв під час дорожньо-транспортних пригод. Про все це ви напевно вже чули. А ось як бути, якщо вона спрацювала? Чи можна відновити подушки безпеки, яка відкрилася, і використовувати її надалі? Ось про це якраз давайте і поговоримо. 

чи можна відновити подушки фото

Чи можна повторно використовувати подушки безпеки після того, як вона вже спрацювала?

Було б нерозумно і нераціонально відправити машину на звалище, якщо вона пошкоджена незначно і підлягає ремонту, але спрацювали airbag. Адже подушки безпеки, що спрацювали, можна відновити й успішно використовувати їх повторно. При цьому вона не втратить свою працездатність і продовжить виконувати свою функцію. 

Щоправда, якщо машина після відновлення вирушить на продаж, то мало хто стане цим займатися. Замість подушок встановлять заглушки, і на цьому все. Звісно, на їхній захист у такому разі розраховувати марно. Саме тому під час купівлі вживаної машини потрібно провести діагностику SRS. А якщо машина бита, то цьому питанню варто приділити підвищену увагу. І якщо з'ясується, що airbag перебувають у неробочому стані, то заради власної безпеки варто їх реставрувати.

як відновити подушки безпеки фото

Так як же відновити подушки безпеки?

Під час реставрації airbag фахівці дотримуються певного алгоритму дій. Особливо це стосується моменту встановлення та підключення. Як все відбувається:

  • Спочатку подушку, що вистрілила, розбирають. З неї знімають кришку, дістають сам повітряний мішок і витягують піропатрон. Він уже виконав свою функцію і став марним. Його необхідно буде замінити на новий. 
  • Підбирається і встановлюється ідентичний новому піропатрону, який спрацював.
  • Наступний важливий етап - це пакування подушки назад у корпус. Як заправити подушку безпеки назад? Якщо вона не пошкоджена, то упаковується за принципом парашута так, як це роблять і на виробництві. Якщо пошкоджена - замінюється на нову. 
  • Після цього реставрується кришка і ставиться кліше. Така airbag придатна для подальшого використання, і вона виконуватиме свої функції так само, як і нова. 

як відновити подушку безпеки фото

Як спрацьовують відновлені подушки безпеки під час повторного використання? 

Цілком логічно, що автовласник хвилюватиметься, наскільки коректно працюватиме SRS після відновлення. Але переживати з цього приводу не варто. Після повного відновлення airbag і перепрошивки SRS система безпеки продовжить працювати і в разі потреби успішно виконає свою функцію і подушки розкриються. Правильно відновлені airbag спрацьовують так само, як і нові. 

Але для цього є одна важлива умова: відновлювати систему безпеки автомобіля повинні фахівці, які працюють за чітко встановленим алгоритмом. У жодному разі не можна намагатися реставрувати airbag самостійно. Це може спричинити сумні наслідки. 

як відреставрувати подушку airbag фото

Як відновити подушку безпеки і куди з цим звернутися?

Сервіс Airbag Service займається діагностикою та відновленням airbag водія, пасажира та інших видів подушок безпеки, а також перепрошивкою електронного блоку управління. Ми знаходимося в Києві, але скористатися нашими послугами може житель будь-якого міста України. Для цього нам можна поштою вислати деталь, що потребує відновлення, а після виконання роботи ми надішлемо вам її назад післяплатою. 

Ми працюємо швидко, якісно і даємо офіційну гарантію на виконані роботи. І головне, ми знаємо, як відреставрувати подушку безпеки так, щоб вона якістю не поступалася новій.

Instagram
@airbag__service